1 adet Ücretsiz Kargo SUS440C çevre korozyona dayanıklı paslanmaz çelik rulmanlar (Kauçuk mühür kapak) S6207-2RS 35*72*17mm

₺29.33

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 5cm x 10cm x 5cm (1.97in x 3.94in x 1.97in)

Model
S6207-2RS
boyutlar
çap (d)
35
mm
çap (D)
72
mm
genişlik (B)
17
mm
mühürler Tipi
2RS (İki tarafı kauçuk)
kalite
P0.Z2/ABCE-1.Z2
malzeme
paslanmaz çelik 440C (9Cr18)
teslim tarihi
istek üzerine teslim
bu bölümde rulman pürüzsüz hissediyorum, düşük gürültü, uzun ömürlü. motor için uygundur, oyuncaklar, modeli, aletleri ve metre, elektrikli araçlar, haberleşme cihazları, fitness ekipmanları ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. danışmanlık satın hoş geldiniz, teşekkür ederim!
eğer diğer model rulman gerekir ama benim deposunda bulamadık, Lütfen bana ulaşın, teşekkür ederim!
rulman online satın alabilirsiniz var nokta sipariş verebilirsiniz (toptan çok sayıda desteklemek için), özel gereksinimleri varsa veya daha yüksek kalite, lütfen bana ulaşın!
profesyonel sağlamak için işletmeler için rulman destekleyen, hoş geldiniz danışma tartışma!
uzun yıllar deneyimleri ile profesyonel rulman ürünleri tedarikçisi olarak, biz birçok türde sunabilir kaliteli topu rulmanlar. biz tüm samimi alıcılar açık vardır, daha fazla bilgi için, soruşturma yapmak hoş geldiniz, bizim bilgileri okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz!

• Marka Adı: NBZH
  • malzeme: Çelik
  • Model Numarası: SS6207-2RS S6207 2RS S6207-2RS 6207
  • Tork Kapasitesi: 99
  • Yüzey Pürüzlülüğü: Ra 0.8
  • kaplamalar: Steel
  • yapı: ball

Etiketler: Ucuz 1 adet Ücretsiz Kargo SUS440C çevre korozyona dayanıklı paslanmaz çelik rulmanlar (Kauçuk mühür kapak) S6207 2RS 35*72*17mm, Yüksek Kalite 1 adet Ücretsiz Kargo SUS440C çevre korozyona dayanıklı paslanmaz çelik rulmanlar (Kauçuk mühür kapak) S6207-2RS 35*72*17mm, Çin Miller Tedarikçiler.

Şunlar da hoşunuza gidebilir